بازاریابی ویروسی

بازاریابی ویروسی

بازاریابی ویروسی

 

بازاریابی به عنوان فرایند مدیریتی و اجتماعی به منظور ترغیب افراد و گروه ها به تولید و مبادله کالا برای تامین نیازها و خواسته های آنان تعریف می شود. بازاریابی به هنر فروش مشهور است هرچند که فروش یک قسمت کوچک از بازاریابی محسوب می شود. انواع مختلفی از روشهای بازاریابی وجود دارد که یک نوع از آن بازاریابی ویروسی نام دارد.

بازاریابی ویروسی که به آن بازاریابی دهان به دهان نیز گفته می شود یک روشی از بازاریابی محسوب شده که در این روش پیام تبلیغاتی به مثابه یک ویروس منتشر می شود. معمولا این پیام تبلیغاتی به صورت مجازی از طریق شبکه های اجتماعی اینترنتی و ایمیل منتشر می شود. برای افزایش تصاعدی شناخت در مورد مسئله مورد نظر ، پیغام به صورت فرایندی ویروسی به طور گسترده انتشار می یابد.

بازاریابی ویروسی راهبردی 

بسیاری از شرکتها از طریق پست الکترونیک برای کار خود تبلیغات می‌کنند. طبق این روش هر پیامی که از طریق پست الکترونیک این شرکتها صادر می شود ، شامل پیام تبلیغاتی کوتاه و کلیدی است . به تعداد پیام هایی که افراد از طریق این شرکتها بین یکدیگر رد و بدل می کنند ، این پیامها نیز توزیع می شود. از آنجایی که این پیامها بدون دخالت مستقیم این شرکتها ارسال می شود و در تمام مکاتبات بین افرادی که آدرس پست الکترونیک خود را از این شرکتها دریافت کرده‌اند، ارسال می شود به این شیوه بازاریابی، ویروسی راهبردی می‌گویند.

دلیل محبوبیت بازاریابی ویروسی

شبکه‌های اجتماعی تحت وب بخش عظیمی از ارتباطات بین افراد را در اختیار گرفته است. تماس اشخاص بر روی وب و اینترنت تقریباً به صورت رایگان است. هر شخص می تواند در کمتر از یک روز با چندین نفر ارتباط برقرار نموده و هر کدام از این چندین نفر نیز می توانند با صدها نفر دیگر ارتباط برقرار سازند. در اصل این ارتباط ها یک هرم ارتباطی بوده که می تواند در مدت یک روز ساخته شود . افراد بیشتری ثبت‌نام می کنند، آنها می توانند با گروه های بزرگتری ارتباط برقرار کنند و تعداد کل به صورت تصاعدی افزایش می یابد. این ارتباط های هرمی می تواند به سرعت ، یک پیام را مانند ویروس در شبکه منتشر نماید که به عنوان مثال این پیام می تواند اطلاعات جامعی در مورد کیفیت یک محصول یا خدمات ارائه دهد.

گروه تحقیقات ای تی مارکت

image_pdfimage_print

ای تی مارکت چگونه به بازاریابی محصولات شما کمک می کند؟

ای تی مارکت چگونه به بازاریابی محصولات شما کمک می کند؟

ای تی مارکت چگونه به بازاریابی محصولات شما کمک می کند؟

ای تی مارکت چگونه به بازاریابی محصولات شما کمک می کند؟ یکی از سوالاتی که تامین کنندگان معمولا می پرسند این است که فروشگاه اینترنتی ای تی مارکت چقدر موثر است؟ چقدر می توانیم از طریق بازاریابی اینترنتی به فروش محصولاتمان دست یابیم؟

بعد از این که تامین کنندگان محترم محصولات خودشان را در سایت درج کرده اند، بستگی به اینکه تا چه حدی اطلاعات کامل باشد، تیم فنی ای  تی مارکت می تواند روی بازاریابی و فروش محصولات، اقدام موثرکند.

بگذارید بیشتر توضیح دهم: برای اینکه یک محصول را بشود زودتر در موتورهای جستجو معرفی کرد باید از تعداد حداقلی از کلمات برخوردار باشد. (حدود ۳۰۰ کلمه) مثلا در درج توضیحات، جزئیات محصول از لحاظ کیفیت، کاربرد و خواص، شرایط فروش و ضمانت محصول را حتما درج کنید. اینها به خریدار برای انتخاب محصول شما کمک می کند.

مورد بعدی اینکه به نظر شما کاربرانی که وارد اینترنت می شوند، محصول مورد نیاز خود را با چه عباراتی جستجو می کنند؟ این عبارات بسیار مهم هستند و شما در هنگام ثبت محصول، در قسمت برچسب ها می توانید این عبارات را درج کنید.

هم اکنون شما می توانید به محصولات متعددی که در ای تی مارکت ثبت شده مراجعه کرده و برچسب های درج شده در زیر توضیحات آن ها را مشاهده کنید.

استفاده از تصاویر زیبا و شفاف از محصول نیز بسیار به موفقیت در فروش کمک می کند. بعنوان مثال از آنجا که شما یک عمده فروش هستید، سعی کنید تصاویر متعددی از محصول را نشان دهید. مثلا هر بسته از محصول ، بسته بندی کارتنی که تعداد مشخصی محصول در آن قرار داده شده ، بخشی از انبار ودپوی محصول و … این موارد بسیار به اعتماد کاربران برای خرید کمک می کند.

موارد فوق کارهایی است که توسط کاربران تامین کننده سایت می بایست انجام شود و این ها بمثابه مواد اولیه ای است که در اختیار بخش فنی ای تی مارکت برای بهینه سازی و ارتقاء محصولات شما در موتورهای جستجو قرار می گیرد.

تیم فنی ای تی مارکت روی محصولات شما کار می کند و آنها را تا حد امکان بهینه می کند به گونه ای که بعد از چند هفته به صفحات اول موتورهای جستجو منتقل می شود (میزان دقیق تر آن به انتخاب کلمات کلیدی و رقابتی که در آن از سوی سایت های رقیب وجود دارد بستگی دارد) و از این به بعد است که می توانید به فروش محصولات خود امیدوار باشید.

ای تی مارکت این مسیر را بارها انجام داده است و محصولات زیادی را از طریق بازاریابی اینترنتی به فروش رسانده است. محصولات شما استثناء نیست.

image_pdfimage_print

خرید عمده مواد غذایی

خرید عمده مواد غذایی

خرید عمده مواد غذایی

خوشبختانه بازار عمده فروشی مواد غذایی، فرصت خوبی را برای صاحبان کسب و کارهای مرتبط با مواد غذایی ایجاد کرده است.

انواع تولیدکنندگان و تامین کنندگان مواد غذایی در این سامانه، محصولات خود را به نمایش می گذارند و شما می توانید مستقیما از آنها استعلام کنید، قیمت بپرسید و در نهایت خرید کنید.

همچنین هم خریدار و هم فروشنده می توانند از درگاه امن ای تی مارکت جهت ضمانت سلامت معامله خود، استفاده نمایند.

 

 

 

image_pdfimage_print

تبریک سال نو و یک خبر خوب

تبریک سال نو و یک خبر خوب

همراهان عزیز

از شما ممنونیم که در این مدت علیرغم کاستی هایی که در سایت بود، به ما سر می زدید. مقالات را مطالعه می کردید، محصولات جدید را جویا می شدید و بعضا خرید می کردید.

در طی این مدت به این نتیجه رسیدیم که مدل کسب و کارمان مشکلاتی را از جامعه مرتفع می کند. خریدار و فروشنده می توانند با ضمانت سلامت معامله از سوی ای تی مارکت، نسبت به خرید و فروش کالای مورد نظر اقدام کنند بدون اینکه یکدیگر را ببینند و یا مسیرهای طولانی سفر کنند.

همراهی شما به ما انگیزه داد که جدی تر و حرفه ای تر کار را دنبال کنیم. یکسالی که گذشت واقعا برای ما خیلی آموزنده بود. از این رو برآن شدیم که بازار مجازی عمده فروشی ایران را کاملا حرفه ای و متناسب با نیاز شما کاربران گرامی، طراحی کنیم. حدود ۷۰ درصد این پروژه تاکنون انجام شده است و انشالله ۳۰ درصد مابقی بزودی به اتمام رسیده و سایت جدید بخواست خدا رونمایی خواهد شد.

سایت جدید بسیار کاربرپسند بوده و تامین کنندگان براحتی می توانند فروشگاه های خودشان را در آن ایجاد کنند و یا خریداران براحتی می توانند با تامین کنندگان بر سر قیمت محصولات چانه زنی کنند و سفارش دهند.

البته ادعا نمی کنیم که اشکالات و نواقصی وجود نداشته باشد ولی بسیار امیدواریم که نظر شما را جلب کند. چون شما برایمان اهمیت دارید و از این رو تلاش می کنیم سایت را متناسب با نیازهای شما عزیزان پیاده سازی کنیم.

مانند قدیمها که هر کسی در بازار حجره ای داشت، در این سایت هر تامین کننده ای برای خودش حجره ای داشته و محصولاتش را عرضه می کند و لذا محلی خواهد شد برای کسب درآمد پایدار و امیدواریم شما را برای تدارک مکان های تجاری گرانقیمت بی نیاز کند که این خود به کاهش قیمت های فروش کمک می کند و قدرت خرید خریداران افزایش می یابد.

بنابراین اولا می خواهیم که تا زمان رونمایی از سایت جدید هیچ محصول جدیدی در آن درج نکنید و ثانیا بعد از رونمایی، خادمان خودتان را همراهی کنید. انشالله استقبال شما به ما انگیزه ای دوچندان دهد.

در آخر، سال خوبی را برایتان آرزومندیم و از خدای متعال می خواهیم که همه شما همراهان عزیز را در صحت و سلامت کامل نگاه دارد.

image_pdfimage_print

خدمات غیر منتظره یا فوق العاده ارائه دهید

خدمات غیر منتظره

خدمات غیر منتظره یا فوق العاده ارائه دهید:

یکی از هوشمندی های هر مدیر کسب و کاری این است که بتواند اثر ماندگار در ذهن مشتریان خود ایجاد کند. زیرا امروز موضوع رقابت امر مهمی است. بگذارید با یک مثال مطلب را ادامه دهم:

فرض کنید که اتومبیل تان را به سرویس برده اید. موقع تحویل گرفتن می بینید که در سرویس اتومبیل تان، ‌از روی چک لیست تمامی موارد کاملا رعایت شده و به موقع آماده تحویل گردیده است. صورت حسابتان نیز کاملا رعایت شده و به موقع آماده تحویل گردیده است. صورت حسابتان نیز کاملا درست است. تا اینجا کاری که باید انجام می شد، انجام شد و شما بطور منطقی راضی هستید.

اما از طرف دیگر، آیا تحت تاثیر قرار نخواهید گرفت چنانچه ببینید اتومبیل تان علاوه بر دریافت سرویس مناسب مورد شستشو قرار گرفته و داخل آن نیز کاملا تمیز شده است؟

همچنین اگر ببینید دور فرمان اتومبیل تان یک رل کاغذی پیچیده شده که روی آن نوشته شده است: سرویس این اتومبیل توسط آقای زید صورت گرفته، ‌چنانچه سوالی دارید لطفا با ایشان صحبت بکنید؛ آیا اطمینان نخواهید کرد که سرویس خوبی به شما ارائه شده است؟

سرویس خوب

گاهی سرویس خوب، صرفا انجام یک کار اضافی است که در اغلب موارد، هزینه چندانی ندارد. سرویس خوب گاهی رسیدگی به مشتری و داشتن رفتار خوب با اوست. پس، برای خود لیستی از کارهایی را که می توانید به عنوان سرویس خوب به مشتری ارائه بدهید، درست بکنید. یکی از قوانین موفقیت می گوید:

در زندگی از هر دست که بدهید از همان دست خواهید گرفت، ده برابر یا حتی بیشتر!

شما یک قدم به سمت مشتری بردارید(علاوه بر آنچه که باید ارائه دهید)، بعد از مدتی مشاهده خواهید کرد که مشتریان دهها قدم به سمت شما خواهند آمد. آنها شما را به دوستانشان معرفی خواهند کرد. این همان تبلیغ دهان به دهان است که تاثیرگذارترین نوع تبلیغات است.

منبع: بخش تحقیقات ای تی مارکت
خدمات غیر منتظره
خدمات غیر منتظره

فروش عمده انواع کالا در سامانه عمده فروشی ایران

خرید عمده و پخش عمده در سامانه عمده فروشی ایران

image_pdfimage_print

خرید و فروش بی واسطه

خرید و فروش بی واسطه را کاملا حس کنید!

تولیدکنندگان و خریداران عمده کالا! بی واسطه با یکدیگر در ارتباط باشید

اگر تامین کننده هستید از این پس می توانید پس از ثبت نام و ایجاد فروشگاه، شماره تماس خود را در ذیل توضیحات هر محصولی درج نمائید. بدین طریق شما کاملا رایگان محصولات خود را برند سازی ، بازاریابی و فروش خواهید کرد. در صورت تمایل به همکاری، نحوه همکاری را مطالعه نمائید

و اگر خریدار عمده هستید می توانید با شماره داده شده در ذیل هر محصول که مربوط به فروشنده آن محصول است تماس بگیرید و یا از قسمت ” سوال دارم ” در زیر هر محصول، سوال و ابهام خود را مطرح نمائید. طبیعی است که فروشنده آن محصول بزودی پاسخ شما را می دهد.

استفاده از خدمات سایت هم کاملا اختیاری است. منظور از خدمات سایت، ضمانت سلامت معامله می باشد. این ضمانت ۳% برای فروشنده هزینه دارد.

خریدار می تواند محصول مورد نظر خود را در سایت، بعد از توافق با فروشنده سفارش دهد و مبلغ خود را پرداخت نماید و فروشنده هم بعد از تحویل سفارش، مبلغ خود را با کسر ۳% کارمزد سایت دریافت نماید. این خدمت بطور کلی اختیاری است.

ای تی مارکت

 

 

 

image_pdfimage_print

چرا لباسها بدون شوینده ها تمیز نمی شوند؟

شوینده ها

چرا لباسها بدون شوینده ها تمیز نمی شوند؟

دقت کردید اگر یک لباس زیر که نسبتا چرب است را ۳ ساعت هم داخل ماشین لباسشویی بدون مواد شوینده (پودر، مایع و یا صابون)  بیاندازید تمیز نخواهد شد و یا اگر یک ظرف چرب را هر چقدر با آب بشویید تمیز نمی شود. ولی اگر مقداری پودر یا مایع به آب اضافه کنیم براحتی چربیها از لباس یا ظرف جدا می شود واقعا چه اتفاقی می افتد.

حتما زمان دبستان امتحان کرده اید که آب با روغن مخلوط نمی شود هیچ چیزی هم نمی تواند روغن را داخل آب حل کند پس شوینده کاری غیر از حل کردن روغن در آب انجام می‌دهد. و این کار چیست؟

ما به یک کاتالیزوری نیاز داریم که بتواند آب را با روغن مخلوط کند بعد با ریختن آب به بیرون عملا چربیها را از سطح لباس یا ظرف پاک می کنیم. مولکولهای شوینده مولکولهای چربی را بصورت کروی در بر می گیرند و با توجه به خاصیت فیزیکی که دارند با مولکولهای آب پیوند قطبی (مغناطیسی) برقرار می کنند و عملا داخل آب شناور می شوند حالا آب به هر سمتی که روان شوند مولکولهای چسبیده به خودشان را هم می برند این همان اتفاقی است که در شستن ظروف و لباس می افتد.

اگر سختی آب بالا باشد تشکیل پیوندهای شوینده با آب مشکل می شود بنابر این شوینده هایی که بتوانند مشکل سختی آب را حل کنند لباسها را تمیز تر می کنند این همان فرق بین شوینده های مختلف است که در تبلیغات تلویزیونی خیلی روی آن مانور می دهند (شوینده های داری آنزیمهای مختلف) . هر شوینده ای که بتواند راحتتر به چربیها از یک طرف و آب از طرف دیگر بچسبد قوی تر است.

خبرنامه ای تی مارکت

image_pdfimage_print

تاثیر گیاهان دارویی در درمان بیماری لثه و دهان

گیاهان دارویی

تاثیر گیاهان دارویی برای تقویت لثه و دندانها 

گیاهان دارویی مختلفی برای بهبود بخشی و درمان و تقویت لثه و دندانها کاربرد دارند. اثربخشی آنها با تجربه و آزمایشان مختلف اثبات شده است. گیاهان دارویی به روش های مختلف در درمان و تقویت لثه ها کاربرد دارند. گاهی بصورت مستقیم استفاده می شوند یعنی شخص بیمار باید آن را بجود، یا روی لثه بمالد و یا بخورد و گاهی هم بصورت عرقیات گیاهی مورد استفاده قرار گیرد. در زیر به بعضی از روشهایی که به تقویت لثه و دندان کمک می کند اشاره می شود:

  1. اگر پوست تازه گردو را به دندان و لثه بمالید، لثه و دندان را تقویت می‌کند.
  2. جویدن کندر مانند آدامس لثه را محکم می کند و بوی دهان را می زداید.
  3. انجیر خشک جوشیده شده در شیر، برای درمان ورم لثه و ورم مخاط دهان مفید است .
  4. جویدن برگ های شاهی تازه، لثه را محکم می کند و آن ها را سالم نگه می دارد.
  5. شیرین بیان شیرین بیان هم دارای خواص ضد باکتریایی ، ضد قارچی و ضد ویروسی می باشد . با مصرف این گیاه می توانید از بیماری های لثه در امان بمانید . این گیاه به رفع آفت دهان نیز کمک به سزایی می نماید .برای استفاده می توانید ریشه ی این گیاه را بجوید
  6. برای برطرف کردن ناراحتی های دهان، دم کرده زرشک را غرغره کنید. جویدن برگ زرشک، باعث محکم شدن لثه و دندان می شود.

روشهای دیگری هم هست که بهتر است از پزشکان با طب سنتی مشورت شود.

ای تی مارکت

image_pdfimage_print

قهرمانان هرگز نمی میرند

آتشنشانان پلاسکو

بعضی چیزها به آدما عزت و احترام می ده

فداکاری و ایثار یکیشه. حالا اگر جونت رو ایثار کنی که بالاترین دارایی هر انسانیه، ارزشت به همون نسبت والاست و اگر برای کشورت و برای مردم عزیز کشورت از خودت بگذری، هنوز ارزشت بالاتر و والاتر هم میشه..

آتش نشانان، از جمله کسانی هستن که از جون شون مایه می گذارن و اون رو برای آسایش دیگران فدا می کنن.. کار اونا بسی پر خطر و پر اضطرابه…

حادثه پلاسکو مصداق اتم یک کار پرخطر بود ..اصلا یک تراژدی بود.. تعدادی از آتش نشانان فداکار وارد ساختمون مرتفع پلاسکو شدن و برای حفظ اموال و حتی جون مردم فداکاری کردن و به شهادت رسیدن..

آتش نشانان پلاسکو درود خدا بر این عزیزان.. آنها زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می خورند

image_pdfimage_print

روغن کنجد غنی از اسیدهای چرب ضروری

روغن کنجد غنی از اسیدهای چرب ضروری

روغن کنجد غنی از اسیدهای چرب ضروری

روغن کنجد غنی از اسیدهای چرب ضروری مانند اسید لینولئیک و اسید پالمتیک است.

این اسید لینولئیک است که موجب دو خواص ضد باکتری و ضد التهاب برای روغن کنجد شده است.

روغن کنجد همچنین غنی از مواد معدنی مانند مس، منگنز، کلسیم و منیزیم می باشد.

روغن کنجد غنی از آنتی اکسیدان است، از این رو روغن کنجد به راحتی جذب  پوست میشود و باعث نرمی پوست میشود.

روغن کنجد حاوی  ویتامین E، B کمپلکس (مانند نیاسین) و D در مقادیر بسیار بالا می باشد.

نیاسین یک نوع از B کمپلکس است که قادر به کاهش سطح کلسترول موجود در LDL خون است.

به منظور استفاده موثر از روغن کنجد شما میبایست از روغن کنجد یه روش خاص و درست استفاده کنید.به دلیل خاصیت ضد باکتری و ضد التهابی در روغن کنجد استفاده از آن برای پوست و حتی پوست مستعد آکنه بسیار مفید است.

برای استفاده از روغن کنجد برای پوست چرب باید محتاطانه عمل شود چون نمیدانیم چه واکنشی نشان میدهد.

از آنجا که روغن کنجد بسیار مغذی است استفاده از آن  به عنوان یک پاک کننده بسیار کاربرد دارد.

یکی از بهترین راه های استفاده ازروغن کنجد پس از یک دوش گرم است.

بدن خود را خشک کنید و به آرامی با روغن کنجد بر روی پوست خود ماساژ را شروع کنید و این عمل را برای حدود ۱۰ دقیقه و به طور کامل انجام دهید. انجام این کار می تواند پوست شما را مرطوب در طول روز نگه دارد.

دیگر روشهای موثر

حال یکی دیگر از روش موثر است استفاده از روغن کنجد قبل از حمام است. روغن کنجد قادر به حذف مواد سمی از پوست است، به طوریکه شستن بدن پس از استفاده از روغن کنجد در حذف آسان از سموم کمک خواهد کرد.

روغن کنجد می تواند به عنوان یک مخلوط زیبایی برای استفاده در شب، با مخلوط کردن چند قطره از روغن کنجد همراه با ترکیبی از سرکه و آب استفاده  شود. روغن کنجد به مرطوب ماندن پوست کمک میکند و سرکه در آن مانع از رنگ زدایی درپوست و حذف سلول های مرده از پوست میشود.

جدای از آن، روغن کنجد یک محافظ UV طبیعی است. با استفاده از روغن کنجد به صورت روزانه می توان از قرار گرفتن در معرض مستقیم  پوست خود در برابر خورشید محافظت کرد و در نتیجه باعث کم کردن سرعت عوارض پیری را میشود.

image_pdfimage_print