تامین کنندگان محترم

 

نحوه ی همکاری

نحوه ی همکاری : شما به یکی از دو صورت زیر می توانید در “ETmarket.ir” با خریداران معامله کنید:

 

الف: مستقیم: 

 

نحوه ی همکاری به این صورت است که شماره تماس خود را در زیر هر محصولی که در سایت ثبت می کنید، درج کنید. بدین گونه کاربران با شماره شما تماس گرفته و مستقیم با هم داد و ستد می کنید.

ب: از طریق ای تی مارکت: 

 

بعد از توافق با مشتری، برای اینکه خیالتان از بابت سلامت معامله راحت باشد، ای تی مارکت با دریافت کارمزد ۳% از مبلغ فروش، سلامت معامله شما با خریدار مورد نظر را تضمین می کند.

اینکار کاملا اختیاری است.

 

نحوه همکاری:

اول: ثبت نام

دوم: فروشگاه خود را ایجاد کنید: وارد حساب کاربری خود شده و از قسمت ” فروشگاه من” اقدام بفرمائید. راهنمای تصویری رو از اینجا مشاهده بفرمائید

سوم: درج محصول: بعد از ایجاد فروشگاه، شما می توانید نسبت به درج محصولات خود اقدام کنید. راهنمای تصویری را از اینجا مشاهده نمائید.

چهارم: پشتیبانی سایت فروشگاه و محصولات شما را بررسی و تائید می کند و پس از آن منتشر می شود. و اگر نیاز به اصلاح داشت با شما در میان می گذارد.

چند نکته:

 

۱- برای توضیحات محصولات خود وقت بگذارید و آنها را کامل نمائید. توضیحات فروش و شماره تلفن خود را کاملا درج کنید. قیمت خرده، قیمت عمده، حداقل فروش، نحوه ارسال و .. را مشخص نمائید.

۲- بعضی از مشتریان پیام می دهند و بعضی تماس خواهند گرفت. لذا هر روز حداقل یکبار به ایمیل خود سر بزنید.

۳- شما می توانید مستقیم با کاربران سایت که تمایل به خرید محصولات شما دارند معامله کنید.

۴- در صورتی که تمایل به استفاده از خرید و فروش از طریق سایت ای تی مارکت دارید می بایست فرم تامین کنندگان و توافق نامه همکاری را تکمیل نمائید. برای اینکار به اینجا مراجعه نمائید.

۵- برای استفاده و بهره مندی موثر از خدمات سایت، نگاه بلند مدت حداقل ۳ تا ۴ ماه داشته باشید. تامین کنندگانی که خیلی عجله دارند این روش به آنها توصیه نمی شود.


اینجا کجاست ؟

بازاری برای خرید و فروش های عمده و بزرگ مطمئن و سریع،
پیدا کردن فرصت های جدید کسب و کار،
تامین کالاهای فروشگاه ها، سازمانها و شرکتها

اینجا بازار مجازی عمده فروشی ایران است

فروش عمده

نشانی ما :

تهران – خیابان نامجو – جنب مسجد الجلیل – پلاک ۷۲۸

ایمیل : info@ETmarket.ir

google-plus-3-32 twitter-3-32 facebook-3-32 instagram-3-32