نحوه ی همکاری در بازار مجازی عمده فروشی

تامین کنندگان کالا بخوانند !
اگر تولید کننده، واردکننده  و یا نماینده فروش محصولی هستید، حتما این صفحه را مطالعه کنید. ما می توانیم در  بازاریابی  و فروش محصولات تان با شما همکاری نمائیم.
ابتدا به این سوال پاسخ می دهیم که :

تامین کنندگان عمده چه کسانی هستند ؟
کلیه افراد حقیقی یا حقوقی که محصولی را تولید می کنند و یا به صورت عمده کالایی را بفروش می رسانند می توانند روی بازار عمده فروشی ای تی مارکت حساب کنند.
این سایت شما را به هزاران خریدار عمده محصولات تان معرفی می کند.
شما می توانید براحتی و سادگی از فرصت بازاریابی در این سایت استفاده کنید.
کالاهای خود را در این سایت به نمایش بگذارید و شرایط خود را دقیقا ذکر کنید در صورت دریافت سفارش و پس از فروش انجام شده، صرفا ۳% کارمزد خدمات پرداخت خواهید کرد.

نحوه همکاری چگونه است ؟
بازار مجازی عمده ایران بسان یک واسطه مطمئن عمل می کند. بعبارتی هم نماینده ی خریدار و هم نماینده ی فروشنده است.  بازار مجازی در خرید و فروش محصولات شما دخالتی ندارد و صرفا بستری مطمئن را برای آن فراهم می کند.

شما خودتان می توانید محصولاتتان را درج کنید و توضیحات لازم را نیز اضافه کرده و در صورت تائید مدیریت سایت، در سایت به نمایش در آورید. مدیریت سایت در زمینه کلمات کلیدی و جمله بندی ها و .. راهنمایی می نماید زیرا ما یک فروشگاه تبلیغاتی نیستیم بلکه یک همکار فروش هستیم.

کاربران در مورد قیمت یا شرایط فروش شما ممکن است سوالاتی داشته باشند. آن را از طریق پیام به شما اعلام می کنند. شما پاسخ سوالات آنها را می دهید این کار ممکن است چند بار انجام شود. در صورتیکه با مشتری به توافق رسیدید سفارشی از سوی مشتری ثبت و برای شما ارسال می شود و شما نیز صورتحسابی برای او ارسال می کنید.

در صورتحساب، شما می توانید از ۱۰ تا ۱۰۰ درصد مبلغ را بعنوان پیش پرداخت مشخص نمائید. بنابراین اگر مبلغی را بعنوان باقیمانده گذاشته اید می بایست خودتان (نماینده معتمد خودتان) در مقصد از مشتری طبق توافقات انجام شده دریافت نمائید.

پس از اینکه سفارش مشتری به مشتری تحویل گردید او ۲۴ ساعت فرصت دارد تا نسبت به تائید یا عدم تائید کالا اعلام نظر کند.

در صورتی که مشتری کالای شما را تائید کرد مبلغی که قبلا پرداخت کرده ،بلافاصله به حساب شما واریز می شود و در صورتی که تائید نکرد در صورتی که اشتباه از خودش باشد باید هزینه های ناشی از عودت کالا را بپردازد (مدیریت سایت از مبلغ پیش پرداخت کم می کند) و اگر تامین کننده مقصر باشد هزینه های داخل شهر خریدار بعهده خریدار و الباقی بعهده فروشنده می باشد.

اکنون می پرسید : ما شرایط شما را قبول کردیم، حال باید از کجا شروع کنیم ؟

اول: شما ابتدا باید فرم تامین کنندگان  و سپس توافق نامه همکاری را تکمیل نمائید. برای اینکار باید از اینجا وارد شوید

دوم: اعلام تائید همکاری شما از سوی پشتیبانی سایت

سوم: نسبت به ایجاد فروشگاه خود اقدام نمائید. برای اینکار لازم است وارد حساب کاربری خود شده و گزینه “فروشگاه من” را کلیک نمائید.

چهارم: اعلام تائید فروشگاه از سوی پشتیبانی سایت و همزمان انتشار آن

پنجم: درج محصول در فروشگاه خود. هر تعداد محصول داشته باشید می توانید در فروشگاه خود درج نمائید.

ششم: تایید محصولات و همزمان انتشار آنها. برای ایجاد فروشگاه و درج محصول می توانید از راهنمای تصویری سایت (اینجا ) کمک بگیرید.

بازار مجازی عمده فروشی ایران برای چه تامین کنندگانی خوب نیست ؟
برای کسانی که هر روز ایمیل خود را چک نمی کنند. چون مشتری خبر نمی کند و باید همیشه آنلاین باشید. هر چقدر زودتر پاسخ مشتریان را بدهید احتمال خرید مشتریان بمراتب افزایش می یابد.
کسانی که نمی توانند محصولاتشان را تا ۲۴ ساعت برای مشتری نگهدارند. زیرا اگر مشتری سفارش ثبت کنند آنها باید برای مدتی که خود اعلام می کنند به اندازه حجم سفارش محصول را نگهداری نمایند. البته این زمان بیشتر از ۲۴ ساعت می تواند باشد ولی کمتر از این نمی تواند باشد.
کسانی که خیلی برای فروش عجله دارند. معمولا محصولات چند روزی طول می کشند که در ایندکس گوگل قرار گیرند.
کسانی که اطلاعات محصولشان را بروز نمی کنند.


اینجا کجاست ؟

بازاری برای خرید و فروش های عمده و بزرگ مطمئن و سریع،
پیدا کردن فرصت های جدید کسب و کار،
تامین کالاهای فروشگاه ها، سازمانها و شرکتها

اینجا بازار مجازی عمده فروشی ایران است

فروش عمده

نشانی ما :

تهران – خیابان نامجو – جنب مسجد الجلیل – پلاک ۷۲۸

ایمیل : info@ETmarket.ir

google-plus-3-32 twitter-3-32 facebook-3-32 instagram-3-32