مرکز عمده فروشی جدید تهران کجاست؟

مرکز عمده فروشی تهران

مرکز عمده فروشی تهران

یک مرکز جدید عمده فروشی، اخیرا در تهران افتتاح شده است که بسیاری از آن غافل و بی خبر هستند. این مرکز که خود بازار بزرگی را تشکیل می دهد از عمده فروشان بزرگی تشکیل شده است. این عمده فروشان اغلب خود تولیدکننده اند و در این بازار مستقیما محصولات تولیدی خود را عرضه می کنند.

بخش های مختلف مرکز عمده فروشی تهران:

مرکز عمده فروشی پوشاک تهران

مرکز عمده فروشی مواد غذایی تهران

مرکز عمده فروشان انواع مواد بهداشتی و شوینده 

و سایر عمده فروشان.

البته بعضی از این مراکز هنوز راه اندازی نشده است.

هر روز در این بازار تولیدکنندگان و عمده فروشان جدیدی، فروشگاهی دایر می کنند و خود مستقیما با مشتریان در ارتباط هستند.

اگر شما تولیدکننده اید و یا واردکننده دست اول کالا می باشید حتما این بازار را از دست ندهید. در این مرکز خرید، روزانه هزاران مشتری بالقوه از اجناس و کالاهای شما بازدید می کنند.

اگر در یکی از شهرهای ایران فروشگاهی دارید و به فکر تامین جنس برای آن هستید نیاز نیست به تهران سفر کنید. از همان محل کار خود می توانید با چند کلیک ساده به آدرس زیر مراجعه کنید و کالاهای مورد نظر خود را مشاهده کنید و یا اینکه هر چند وقت یکبار به آن سر بزنید. زیرا این بازار هر روز در حال کاملتر شدن می باشد. تولیدکنندگان جهت جذب مشتری با هم رقابت می کنند و این شما هستید که سود می کنید.

نحوه خرید از مرکز عمده فروشی تهران:

این مرکز بزرگ عمده فروشی در تهران کار شما را ساده کرده است. مثلا اگر شما خریدار باشید، محصول مورد نظر خود را در سامانه بازار مجازی عمده فروشی پیدا می کنید مبلغ آن را پرداخت می کنید سفارش شما ظرف مدت کوتاهی (حداکثر ۳ روز) بدست شما می رسد. آن را مشاهده و بررسی می کنید اگر مورد نظرتان بود که نظر مثبت خود را اعلام می کنید و کار تمام است و اگر نپسندیدید براحتی می توانید مرجوع نمائید و مبلغ خود را دریافت نمائید.

این مرکز مجوز نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت دارد که در سامانه آن قابل مشاهده می باشد. این نماد نشان دهنده اعتبار سامانه جدید راه اندازی شده است.

این مرکز جدید خرید و فروش عمده تهران منحصر به تهران نیست تمامی تولیدکنندگان از نقاط مختلف ایران می توانند در این مرکز غرفه یا فروشگاهی مختص به محصولات خود اختصاص دهند.

پیشنهاد می کنم هر روز به این بازار سر بزنید، کالاهای جدید و قیمتها را ملاحظه کنید.

بازار مجازی عمده فروشی

ETmarket.ir

 

image_pdfimage_print

2 Comments

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + سه =