راهنمای خریداران در بازار عمده فروشی

خریداران عمده چه کسانی هستند ؟
مدل کسب و کار این سامانه مدل B-TO-B می باشد. بعبارتی هم خریدار و هم و فروشنده خودشان مصرف کننده نیستند. بلکه معامله ای انجام می دهند تا خود کالا را به کسی دیگر بفروشند. اما مصرف کنندگانی نیز داریم که حجم سفارششان به حد نصاب سفارش عمده می رسد آنان نیز می توانند از این درگاه، برای تامین کالاهای مورد نیازشان اقدام کنند.
فروشگاه های عرضه لباس، کیف، کفش، قطعات کامپیوتری، تلویزیون، گوشی موبایل، زیورآلات ، مواد غذایی و شوینده ، لوازم خانگی و … می توانند در این سایت با  تولیدکنندگان مربوطه آشنا شده و با بررسی قیمت و سایر شرایط، اقدام به خرید نمایند.
خرید از بازارمجازی عمده فروشی ایران یک خرید هوشمندانه است زیرا :
شما می توانید با کمال آرامش در فروشگاه خود نشسته و اجناس مورد نیازتان را پس از مشاهده ، بررسی و مقایسه، انتخاب و خریداری نمائید. حتی اگر سفارش را تحویل گرفتید و پس از بررسی تائید نکردید مبلغ پرداخت شده ی خود را دریافت نمائید. زیرا ای تی مارکت پشتیبان خرید شماست و تا شما تائید نکنید مبلغ شما را به فروشندگان پرداخت نمی کند.
کلیه قیمتها به قیمت عمده می باشد و تمامی شرایط همان شرایط تامین کنندگان محترم است. ای تی مارکت هیچ دخالتی در شرایط عمده فروشان ندارد
صاحبان کسب و کار !
ای تی مارکت محل امنی را برای خرید شما فراهم کرده است. زیرا اگر شما کالایی را بپسندید و سفارش خود را نهایی و مبلغ آن را واریز کنید تا زمانی که کالا بدست شما نرسیده است بهیچ وجه مبلغ پرداخت شده، آزاد نمی شود. به عبارتی تا زمانی که شما تائید نکنید در درگاه پرداخت امن ای تی مارکت باقی می ماند.
سوالات متداول :
آیا باید همه مبلغ را ابتدا پرداخت کنیم ؟
بعضی از تولیدکنندگان این امکان را دارند که در محل شما پول خود را دریافت کنند لذا در این گونه موارد، کافی است فقط ۱۰% مبلغ سفارش را بعنوان پیش پرداخت واریز کنید تا سفارش قطعی شده و ما بقی را در هنگام تحویل کالا پرداخت نمائید. بنابراین در قسمت توضیحات  در صورتی که امکان پرداخت ۱۰% وجود داشته باشد توضیح داده می شود
اگر پس از تحویل کالا و بازکردن بسته بندی کالا مشاهده کردیم همان که سفارش داده بودیم نیست چه کار باید کنیم؟ آیا هزینه ای باید بپردازیم؟
اگر ایرادی که شما به کالا گرفته اید در شرایط ذکر شده در سایت نبود، با هزینه تامین کننده، کالا را مرجوع نمائید. (هزینه داخل شهر جهت تحویل به شرکت های باربری ، پست و غیره با شما است و بعد از آن با تامین کننده است).
اما اگر کالای ارسال شده مطابق با شرایط درج شده در سایت باشد خریدار باید کالا را ارسال کند و هزینه ارسال هم به عهده خودش می باشد. بدیهی است که اگر تامین کننده مبلغی را بابت تحویل جنس عودت شده بپردازد و یا هزینه های ناشی از خرابی بسته بندی کالا خارج از عرف باشد از مبلغی که شما به سایت پرداخت کرده اید کسر می شود و ما بقی به شما مسترد می گردد.
توجه داشته باشید که تا زمانی که کالا بدست تامین کننده نرسد و دریافت آن را تائید نکند مبلغ شما آزاد نخواهد شد.
حل اختلاف : در صورتی که بین طرفین اختلافی پیش آمد هر یک از طرفین مبلغ ۱۰۰ هزار تومان باید به مدیریت سایت پرداخت کنند.
در صورتی که مشاور حقوقی ای تی مارکت با بررسی ادله و مستندات طرفین نهایتا رای به نفع هریک از طرفین داد، مبلغ واریز شده به آن طرف مسترد می گردد.
آیا ما می توانیم مستقیما با فروشنده صحبت کنیم ؟
تا قبل از اینکه خریدی انجام شود، همه ارتباطات شما بصورت پیام می باشد.
بعد از آن نیز توصیه ما به شما این است که جهت مستند سازی، حتما از سیستم پیام استفاده نمائید. اما مشخصات شما در اختیار فروشنده قرار گرفته و در صورت لزوم ، او با شما تماس خواهد گرفت.

چند توصیه :
– به هیچ عنوان در خریدهای بعدی مستقیم عمل نکنید زیرا اولا این جا محل امنی است که به نمایندگی از شما در مقابل فروشندگان قرار دارد و اطمینان بخش خرید های شما است. ثانیا: در صورت مستقیم عمل کردن(دور زدن سایت) نام کاربری شما قفل می شود و دیگر نمی توانید از این سایت خرید کنید و ثالثا فروشنده نیز بلاک می شود زیرا او نیز به معامله مستقیم با شما رضایت داده است. رابعا مبلغ ۳% کارمزد سایت آنقدر ناچیز است که ارزش دور زدن ندارد. ضمن اینکه بازهم یادآوری می کنیم که بهیچ عنوان قیمت کالا اضافه نمی شود و یا اگر اضافه شود این موضوع صراحتا به اطلاع می رسد.
– هر روز به سایت سر بزنید زیرا گرچه همه قیمت ها به صورت عمده می باشد اما ممکن است که تامین کننده ای بدلایل و سلیقه شخصی خود شرایط ویژه ای را قرار دهد.

– چرا باید به شما اطمینان کنیم ؟
این سوال ممکن است سوال خیلی از شما عزیزان باشد و پاسخ به آن هم انصافا سخت است. توجه داشته باشید که این سایت در درجه اول دارای نماد اعتماد الکترونیک است که پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه کنید. همچنین پشتوانه این سایت فروشگاهی نسبتا بزرگ بنام طهورا واقع در تهران خیابان شهید نامجو جنب مسجدالجلیل است که ارزش مادی قابل توجهی دارد و برای خرید و فروش های حدود یک میلیارد تومان براحتی  پشتوانه قابل قبولی است. و از همه مهم تر این که قصد ما ارائه خدمتی است که در حال حاضر تقریبا وجود ندارد و یا کمتر وجود دارد تا بتوانیم مشکلی را حل کنیم.
– نکته تاکیدی آخر :
ای تی مارکت بهیچ عنوان دخالتی در نوع کالا و شرایط اعلام شده آن ندارد و صرفا فراهم کننده بستری مناسب برای خرید و فروشهای شماست. همه شما می دانید که هزینه های ناشی از تبلیغات و بازاریابی برای فروشندگان معمولا بسیار بالاتر از کارمزد سایت می باشد لذا آنها منطقا می توانند با قیمت های پائین تری کالاهای خود را عرضه نمایند. البته این موضوع بمرور رخ خواهد داد و بزودی شاهد قیمتهای پائین تری نسبت به بازار خواهید بود.


اینجا کجاست ؟

بازاری برای خرید و فروش های عمده و بزرگ مطمئن و سریع،
پیدا کردن فرصت های جدید کسب و کار،
تامین کالاهای فروشگاه ها، سازمانها و شرکتها

اینجا بازار مجازی عمده فروشی ایران است

فروش عمده

نشانی ما :

تهران – خیابان نامجو – جنب مسجد الجلیل – پلاک ۷۲۸

ایمیل : info@ETmarket.ir

google-plus-3-32 twitter-3-32 facebook-3-32 instagram-3-32