خریداران 


راهنمای خریداران

راهنمای خریداران

خریداران عمده چه کسانی هستند؟

راهنمای خریداران به منظور شناخت مدل کسب و کار این سامانه یعنی B2B می باشد. به عبارتی هم خریدار و هم فروشنده خودشان مصرف کننده نیستند. بلکه معامله ای انجام می دهند تا خود کالا را به کسی دیگر بفروشند. اما مصرف کنندگانی نیز داریم که حجم سفارش آنها به حد نصاب سفارش عمده می رسد آنان نیز می توانند از طریق راهنمای خریداران، برای تامین کالاهای مورد نیازشان اقدام کنند.
فروشگاه های عرضه مواد غذایی و شوینده می توانند در این سایت با تولیدکنندگان مربوطه آشنا شده و با بررسی قیمت و سایر شرایط، اقدام به خرید نمایند.

خرید از بازار مجازی عمده فروشی ایران یک خرید هوشمندانه است زیرا :

شما می توانید با کمال آرامش در فروشگاه خود نشسته و اجناس مورد نیازتان را پس از مشاهده ، بررسی و مقایسه، انتخاب و خریداری نمائید.

در توضیحات هر محصول شماره تلفن تامین کننده درج شده است، شما می توانید با آنها تماس گرفته و چند و چون محصول مورد نظر خود را سوال کنید و یا از طریق قسمت “سوال دارم” پیام خود را ارسال کنید و اگر به نتیجه رسیدید مستقیما با تامین کننده مورد نظر معامله کنید.

همچنین می توانید از طریق درگاه امن ای تی مارکت خرید خود را انجام دهید. این کار فقط امنیت معامله شما را افزایش می دهد بدون اینکه هزینه ای برایتان داشته باشد. در این صورت حتی اگر سفارش را تحویل گرفتید و پس از بررسی تائید نکردید مبلغ پرداخت شده ی خود را دریافت نمائید. زیرا ای تی مارکت پشتیبان خرید شماست و تا شما تائید نکنید مبلغ شما را به فروشندگان پرداخت نمی کند.
کلیه قیمتها به قیمت عمده می باشد و تمامی شرایط همان شرایط تامین کنندگان محترم است. ای تی مارکت هیچ دخالتی در شرایط عمده فروشان ندارد

سوالات متداول :
آیا باید همه مبلغ را ابتدا پرداخت کنیم ؟
در صورتی که بخواهید از درگاه پرداخت امن ای تی مارکت استفاده نمائید، بعضی از تولیدکنندگان این امکان را دارند که در محل شما پول خود را دریافت کنند لذا در این گونه موارد، کافی است فقط ۱۰% مبلغ سفارش را بعنوان پیش پرداخت واریز کنید تا سفارش قطعی شده و ما بقی را در هنگام تحویل کالا پرداخت نمائید. بنابراین در قسمت توضیحات  در صورتی که امکان پرداخت ۱۰% وجود داشته باشد توضیح داده می شود
اگر پس از تحویل کالا و بازکردن بسته بندی کالا مشاهده کردیم همان که سفارش داده بودیم نیست چه کار باید کنیم؟ آیا هزینه ای باید بپردازیم؟
اگر ایرادی که شما به کالا گرفته اید در شرایط ذکر شده در سایت نبود، با هزینه تامین کننده، کالا را مرجوع نمائید. (هزینه داخل شهر جهت تحویل به شرکت های باربری ، پست و غیره با شما است و بعد از آن با تامین کننده است).
اما اگر کالای ارسال شده مطابق با شرایط درج شده در سایت باشد خریدار باید کالا را ارسال کند و هزینه ارسال هم به عهده خودش می باشد. بدیهی است که اگر تامین کننده مبلغی را بابت تحویل جنس عودت شده بپردازد و یا هزینه های ناشی از خرابی بسته بندی کالا خارج از عرف باشد از مبلغی که شما به سایت پرداخت کرده اید کسر می شود و ما بقی به شما مسترد می گردد.
توجه داشته باشید که تا زمانی که کالا بدست تامین کننده نرسد و دریافت آن را تائید نکند مبلغ شما آزاد نخواهد شد.
حل اختلاف : در صورتی که بین طرفین اختلافی پیش آمد که خود نتوانستند آن را مرتفع نمایند هر یک از طرفین مبلغ ۱۰۰ هزار تومان باید به مدیریت سایت پرداخت کنند.
در صورتی که مشاور حقوقی ای تی مارکت با بررسی ادله و مستندات طرفین نهایتا رای به نفع هریک از طرفین داد، مبلغ واریز شده به آن طرف مسترد می گردد.
آیا ما می توانیم مستقیما با فروشنده صحبت کنیم ؟
بله.. می توانید مستقیما با تولیدکننده معامله کنید و هم می توانید از طریق این سایت خرید کنید و از درگاه امن آن استفاده کنید.

 


اینجا کجاست ؟

بازاری برای خرید و فروش های عمده و بزرگ مطمئن و سریع،
پیدا کردن فرصت های جدید کسب و کار،
تامین کالاهای فروشگاه ها، سازمانها و شرکتها

اینجا بازار مجازی عمده فروشی ایران است

فروش عمده

نشانی ما :

تهران – خیابان نامجو – جنب مسجد الجلیل – پلاک ۷۲۸

ایمیل : info@ETmarket.ir

google-plus-3-32 twitter-3-32 facebook-3-32 instagram-3-32