سامانه فروش عمده ایران

مقدمه:

یه زمانی بود که وقتی  دستگاه پوز می خواستیم توی فروشگاه بزاریم و یا مشتریا می گفتن که آقا می خوام کارت بکشم خیلی ها می گفتند آقا کارت چیه فقط اسکناس !
این مورد رو بیشتر حاجی بازاری های قدیمی می گفتن.خب اونا حق داشتن چون ی عمری اونجوری عادت کرده بودن .
اما امروز کمتر فروشگاهیه که دیگه دستگاه پوز نداشته باشه . اصلا کاسبی دیگه بدون اون تا حدود زیادی مختل میشه چون دیگه مردم کمتر پول همراه خودشون دارن.بیشتر با کارت بانکی کار می کنن.
حالا کیا برد کردن ؟ مشاهده می کنید اونایی که با تکنولوژی سریع خودشونو وفق دادن

اصل موضوع: 

یه بازاری هست که مردم می رن اونجا خرید می کنن، خریدار و فروشنده همدیگر رو می بینن خب این بازار یه بازار سنتیه  که باید از خونه یا محل کار خودت بیای بیرون توی ترافیک ، یا از این شهر به شهر دیگه و کلی اتلاف وقت، تازه اگه کار دیگه ای پیش نیاد. راحت می بینی برای خرید مثلا یک قابلمه یا هر چیز دیگه ای کلی وقتت رفت.
اما یه بازار دیگه ای هم هست که مجازیه. یعنی خریدار و فروشنده همدیگر رو نمی بینن. میشینی سرجای خودت و کامپیوترت یا موبایلتو روشن می کنی و خریدتو انجام می دی مدتی بعد میارن درمحلی که آدرس داده بودی  تحویل میدن.

چند سال پیش همه می گفتن آقا مگه میشه اینطوری خرید کنیم؟ تا جنس رو نبینیم و تا فروشنده رو نبینیم چطوری بخریم ؟

اما امروز می بینیم که سهم بسزایی از خرید و فروش ها در فضای اینترنت داره انجام میشه تازه با مزایای بیشتر.

حالا در مورد خرده فروشی خریدهای اینترنتی جا افتاده اما عمده فروشی نه.

ما هم البته موضوع عمده فروشی اینترنتی رو داریم پیش می بریم. این بازار رو راه انداختیم تا خرید و فروش عمده در اون انجام بشه. اما معایب بازار سنتی رو دیگه نداره. می پرسید چطور؟

شما می تونید به دو روش معامله کنید:

اول: خریداران می تونن مستقیم با فروشنده معامله کنن. چرا که شماره هر فروشنده ای در ذیل توضیحات هر فروشگاهی قرار داره که واضح است و نیازی به توضیح بیشتر نداره

دوم: از طریق ای تی مارکت معامله انجام بشه. ای تی مارکت (بازار مجازی عمده فروشی) امکان ضمانت سلامت معامله را داره که این ضمانت برای فروشنده ۳% از فروش هزینه داره

توضیح: شمای خریدار اگه در این بازار کالایی رو سفارش بدین، تا موقعی که فروشنده سفارش شما رو تحویل نده پول شما بهش پرداخت نمیشه.
تازه اگر کالا دستتون رسید و اونو پسند نکردید می تونید راحت مرجوع کنید. ممکنه فقط هزینه های برگشت رو به فروشنده بدید که در مقابل حجم سفارش مبلغ معمولا ناچیزیه.
خریدار دیگه لازم نیست هر بار بیاد به مرکز خرید در خیلی از مواقع مثلا از شهرستان بیاد تهران، بلکه از همون مغازه و فروشگاه خودش میتونه جدید ترین کارهای تولید کننده گان را ببینه و انتخاب کنه و دو روز بعد تحویل بگیره. تازه با ضمانت اینکه اگه پسند هم نکرد می تونه برگردونه.

فروشنده هم داره جنساشو با هزینه خیلی ناچیزی در یکی از غرفه های این بازار مجازی به فروش می رسونه اونهم فقط نقدی.
انشالله بزودی شاهد رونق هر چه بیشتر این نوع از کسب و کار با همکاری شما عزیزان باشیم.

اون روز همه جشن خواهیم گرفت رفت و آمد ها کمتر خواهد شد، بنزین کمتر مصرف خواهد شد. حوادث ناگوار کمتر پیش خواهد آمد. خریدهای خوب و ارزانتر بیشتر، فروشهای نقدی بیشتر و چک های برگشتی کمتر و استفاده از زمان و بهره وری بمراتب افزایش خواهد یافت.

به امید اون روز
گروه ای تی مارکت


اینجا کجاست ؟

بازاری برای خرید عمده  و فروش عمده و بزرگ مطمئن و سریع،
پیدا کردن فرصت های جدید کسب و کار،
تامین کالاهای فروشگاه ها، سازمانها و شرکتها

پخش عمده انواع کالاها

اینجا بازار مجازی عمده فروشی ایران است

فروش عمده

نشانی ما :

تهران – خیابان نامجو – جنب مسجد الجلیل – پلاک ۷۲۸

ایمیل : info@ETmarket.ir

سامانه فروش عمده ایران سامانه فروش عمده ایران سامانه فروش عمده ایران سامانه فروش عمده ایران