تبریک سال نو و یک خبر خوب

تبریک سال نو و یک خبر خوب

همراهان عزیز

از شما ممنونیم که در این مدت علیرغم کاستی هایی که در سایت بود، به ما سر می زدید. مقالات را مطالعه می کردید، محصولات جدید را جویا می شدید و بعضا خرید می کردید.

در طی این مدت به این نتیجه رسیدیم که مدل کسب و کارمان مشکلاتی را از جامعه مرتفع می کند. خریدار و فروشنده می توانند با ضمانت سلامت معامله از سوی ای تی مارکت، نسبت به خرید و فروش کالای مورد نظر اقدام کنند بدون اینکه یکدیگر را ببینند و یا مسیرهای طولانی سفر کنند.

همراهی شما به ما انگیزه داد که جدی تر و حرفه ای تر کار را دنبال کنیم. یکسالی که گذشت واقعا برای ما خیلی آموزنده بود. از این رو برآن شدیم که بازار مجازی عمده فروشی ایران را کاملا حرفه ای و متناسب با نیاز شما کاربران گرامی، طراحی کنیم. حدود ۷۰ درصد این پروژه تاکنون انجام شده است و انشالله ۳۰ درصد مابقی بزودی به اتمام رسیده و سایت جدید بخواست خدا رونمایی خواهد شد.

سایت جدید بسیار کاربرپسند بوده و تامین کنندگان براحتی می توانند فروشگاه های خودشان را در آن ایجاد کنند و یا خریداران براحتی می توانند با تامین کنندگان بر سر قیمت محصولات چانه زنی کنند و سفارش دهند.

البته ادعا نمی کنیم که اشکالات و نواقصی وجود نداشته باشد ولی بسیار امیدواریم که نظر شما را جلب کند. چون شما برایمان اهمیت دارید و از این رو تلاش می کنیم سایت را متناسب با نیازهای شما عزیزان پیاده سازی کنیم.

مانند قدیمها که هر کسی در بازار حجره ای داشت، در این سایت هر تامین کننده ای برای خودش حجره ای داشته و محصولاتش را عرضه می کند و لذا محلی خواهد شد برای کسب درآمد پایدار و امیدواریم شما را برای تدارک مکان های تجاری گرانقیمت بی نیاز کند که این خود به کاهش قیمت های فروش کمک می کند و قدرت خرید خریداران افزایش می یابد.

بنابراین اولا می خواهیم که تا زمان رونمایی از سایت جدید هیچ محصول جدیدی در آن درج نکنید و ثانیا بعد از رونمایی، خادمان خودتان را همراهی کنید. انشالله استقبال شما به ما انگیزه ای دوچندان دهد.

در آخر، سال خوبی را برایتان آرزومندیم و از خدای متعال می خواهیم که همه شما همراهان عزیز را در صحت و سلامت کامل نگاه دارد.

image_pdfimage_print

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =