بازاریابان

بازار مجازی عمده فروشی

بازار مجازی عمده فروشی مکان مناسبی برای فعالیت های گسترده و درآمدزای بازاریابان است. ما در آینده برنامه های مفصلی برای بازاریابان داریم.

اما در حال حاضر بازاریابان می توانند به طرق زیر در این بازار فعالیت نمایند.
مقدمه : توجه به این نکته ضروری است که بازار مجازی عمده فروشی ایران بسیاری از تولیدکنندگان را گرد خود جمع کرده است. آنها عموما دست اول هستند و قیمتهایشان از سایر جاها ارزانتر می باشد.

نقش اول بازاریابان :

بازاریابان می توانند نسبت به خرید مستقیم از تولیدکنندگان یا وارد کنندگانی که در سایت ثبت نام کرده اند،  اقدام کنند و با قیمت بالاتری به مشتریان خود بفروشند. بعنوان مثال در بسیاری از موارد، فروشگاه ها نمی توانند از یک کالا به مقدار زیادی خریداری نمایند اما بازاریابان می توانند زیرا می توانند یک محصول را به فروشگاه های متعددی بفروشند.

نقش دوم بازاریابان :

بازاریابان می توانند بجای تولیدکننده و بعنوان تامین کننده ثبت نام کرده و محصول تامین کننده اصلی را بفروشند. حال یا از افزایش قیمت جزئی، سود ببرند و یا از تامین کننده اصلی پورسانت بگیرند. هر کدام از شما در محل خودتان تولیدکنندگانی را می شناسید که تولیدات خوب و منحصر به فردی(بعضا) دارند. خود بجای آنها ثبت نام کنید زیرا تامین کنندگان اصلی یا وقت ثبت محصول و پاسخگویی به سوالات احتمالی را ندارند و یا علاقه ای به اینگونه فروش کردن ندارند. شما می توانید فرصت ها را شناسایی کنید و خود با سایت از یک سو و از سوی دیگر با آنها تعامل داشته باشید.

سوالات متداول :

آیا کسانی که به عنوان تولیدکننده ثبت نام کرده اند می توانند به عنوان بازاریاب هم فعالیت نمایند؟

برای نقش اول بله محدودیتی وجود ندارد اما مهم تامین واقعی کالا است. لازمه این کار داشتن اطلاعات کافی و پاسخ به سوالات احتمالی کاربران است. قبلا پیش بینی این موضوع را داشته باشید زیرا عدم تامین کالا در صورت درخواست، نمره منفی و نهایتا حذف را درپی خواهد داشت. زیرا از دیدگاه سایت، شما تامین کننده ای هستید که محصولات مختلفی را تامین می کنید. خریداران شما را می شناسند نه تامین کننده ی اصلی را.

آیا خریداران سایت هم می توانند بعنوان بازاریاب فعالیت کنند؟

اگر منظورتان بعنوان نقش اول است ( که در بالا توضیح داده شد ) بله می شود. اما اگر بعنوان نقش دوم باشد از دید سایت بعنوان یک تامین کننده محسوب می شوید که الزامات خودش را دارد.

آیا بازاریابان از سایت پورسانتی دریافت می کنند؟

در حال حاضر خیر اما در آینده برنامه هایی برای این کار داریم. بنابراین شما تنها می توانید متناسب با آنچه که در بالا گفته شد اقدام کنید.


اینجا کجاست ؟

بازاری برای خرید عمده و فروش عمده و بزرگ مطمئن و سریع،
پیدا کردن فرصت های جدید کسب و کار،
تامین کالاهای فروشگاه ها، سازمانها و شرکتها

پخش عمده انواع کالاها

اینجا بازار مجازی عمده فروشی ایران است

فروش عمده

نشانی ما :

تهران – خیابان نامجو – جنب مسجد الجلیل – پلاک ۷۲۸

ایمیل : info@ETmarket.ir

بازار مجازی عمده فروشی بازار مجازی عمده فروشی بازار مجازی عمده فروشی بازار مجازی عمده فروشی

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =